Бесіда на тему" Мінна безпека"

16 квіт. 2024
У рамках Тижня безпеки дитини було проведено бесіду на тему" Мінна безпека"

У рамках Тижня безпеки дитини, в класі безпеки  нашого  закладу спільно із заступником начальника ВЗНС Берегівського РУГУ ДСНС підполковником служби ЦЗ Костем Ю.В, старшим інспектором ювенальної превенції Михайловим О.В. та начальником СДПЛ, майором поліції Німец-Бундович Н.М.,  16 квітня 2024 року проведено бесіду на тему" Мінна безпека" з метою підвищення рівня мінної безпеки здобувачів освіти. Представники служб донесли інформацію до учнів про вибухонебезпечні предмети й речовини, їхню загрозу життю та здоров’ю, про відповідальність за своє життя та життя інших людей, про формування у дітей пильності та спостережливості до предметів, що їх оточують: на вулиці, у транспорті, в приміщенні тощо. Учні гімназії  були ознайомлені  з алгоритмом дій у разі знаходження небезпечних предметів. Дякуємо представникам служб за співпрацю та змістовні заходи!